Hizmetler


MNG Kargo’dan çağ değiştiren bir ilk daha: TAM!  Teknolojik Aktarma Merkezleri… MNG Kargo  Teknolojik Aktarma Merkezleri’nde saatte 65 bin kargo yüksek hızda ayrıştırılıyor, el değmeden ölçülüyor, tartılıyor ve hatasız olarak hat aracına yükleniyor. Böylece kargonuz, doğru adrese, tam zamanında ulaşıyor. Bu eşsiz hizmet Türkiye’de sadece MNG Kargo ’da!

   MAL BEDELİ TAHSİLATLI GÖNDERİ
MNG Kargo ürünleri sadece kargo ile ulaştırmakla kalmıyor, teslimat sırasında ürün bedelini de tahsil ederek, fırmaların hesabına yatırıyor. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için sözleşmeli müşterimiz olmanız gerekmektedir.

   LOCA
Kargoları ezilme, kırılma gibi olası hasarlara karşı korumak amacıyla, araçlarımız özel raf ve file sistemi ile donatılmıştır. LOCA hizmetimiz, fiyat farkı olmaksızın, MNG Kargo'nun her aracında kargonuzu güvenle yerine ulaştırıyor.

   GÜN İÇİ
Kara filosuna kattığı uçaklarla intermodal taşımacılığı gerçekleştirerek sektöründe devrim yaratan MNG Kargo, şimdi kargolarınızı yarım günde adresine ulaştırıyor. Hava kargo taşımacılığı standartlarına uygun olan gönderileriniz büyük şehirlerde gün içinde teslim ediliyor.GÜN İÇİ hizmetinin geçerli olduğu yerleşim birimleri ile kargo kabul saatlerini çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

   YURTDIŞI HİZMETLER
Uluslararası gönderilerinizi, Dünya'nın en büyük, hızlı hava taşımacılık firması FedEx Express ile 220 ülkeye hızlı, güvenli ve daha avantajlı olarak gönderebilir Amerika ve Avrupa'ya ertesi gün teslimat yapabilirsiniz.

   SELF BARKOD
Self Barkod sistemi ile kargo hizmetleri daha hızlı ve kolay! MNG Kargo tarafından bilgisayarınıza kurulacak olan, adres datalarınızı düzeltmenize yarayan ve kendi gönderinizi kendinizin yapabileceği hızlı ve pratik bir yeniliktir. Bu yenilik sayesinde alıcı adres girişlerinde problem yaşamazsınız ve zaman kazanırsınız. Yapmanız gereken, sipariş sonrası otomatik olarak üretilen MNG Kargo Self Barkodlu gönderi formu ile kargolarınızı göndermek. Self Barkod sayesinde gönderilerinizi kendiniz de takip edebilirsiniz.

   SMS VE ONLINE HİZMETLERİMİZ
Kargonuzun yolculuğunu merak ediyorsanız, şimdi tek bir numarayla cep telefonunuzdan 6645’e SMS yollayarak kargonuzun takibini yapıyor, kapınızdan alınmasını sağlıyor, fiyatını ve MNG Kargo şubelerinin telefonlarını öğrenebiliyorsunuz. Arzu edilmesi halinde gönderilen kargonun “Şubeye Ulaştı” bilgisi alıcıya, “Teslim Edildi” bilgisi ise göndericiye SMS olarak gönderilebiliyor. Bu hizmetlerimizi http://wap.mngkargo.com.tr adresimizden de alabilirsiniz.

   iPhone ŞUBE
MNG Kargo iPhone uygulaması ile işinizin başından ayrılmadan gönderi takibinizi yapabilir, size en yakın şube bilgilerini sorgulayabilir, fiyat hesaplayabilir, kurye çağırabilir ve yurtdışı gönderileriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
MNG Kargo iPhone uygulamasını yüklemek için, iPhone’unuzdan Appstore uygulamasını açarak,arama kutucuğuna ”mng” yazıp aplikasyona ulaşabilir ve MNG Kargo uygulamasını yükleyebilirsiniz.
MNG Kargo iPhone uygulamasını indirmek için tıklayınız.


   iPad ŞUBE
iPhone’dan sonra MNG Kargo şubeniz artık  iPad’de! Üstelik yaşam kültürü dergimiz MNG Box keyfiyle!

Kurumsal dergi alanında bir ilke imza atan MNG Box dergisini iPad’inizden takip edebilir, hayatın içinde yaşamaya ve öğrenmeye zaman bulamadığınız konuları iPad’inizden keyifle okuyabilirsiniz.
MNG Kargo iPad uygulamasını indirmek  için, iPad’inizden Appstore uygulamasını açarak,arama kutucuğuna ”mng” yazıp aplikasyona ulaşabilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
MNG Kargo iPad uygulamasını indirmek için tıklayınız.

   SİZE ÖZEL ŞUBE
Yoğun gönderileri olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için arzu edildiği taktirde kendi bünyelerinde faaliyet gösterecek “Size Özel şube” oluşturulur.   

  AMBALAJ ÜRÜNLERİMİZ
Her türlü ihtiyacınıza cevap verecek ebat ve çeşitte ambalaj ürünlerimiz sizleri bekliyor!

Kentlerin Dili Ambalaj Serisi

MNG
Kargo ,Kentlerin Dili sosyal sorumluluk projesi kapsamında sürdürdüğü Kentlerin Dili ambalaj serisi ile ambalajlarını illeri simgeleyen fotoğraflarla süsledi.
Sizde kentinize özel ambalaj ürünü ile gönderinizi yapabilir,kentinizin doğal,tarihi,kültürel zenginliklerinin yanı sıra,iş alanlarının tüm Türkiye’de ve dünyada tanıtılmasına ve ekonomisinin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz!

Korumax; Özel ürünlere , özel ilgi gösteren yeni ambalaj ürünü

MNG
Kargo’nun müşterilerine sunduğu bu inovatif ambalaj ürünü her türlü hassas objeyi kolaylıkla gönderiye uygun kılıyor,maksimum koruma ve güvenli gönderim sağlıyor.

  MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ
Sektörel olarak uzmanlaşmış Müşteri İlişkileri Yönetmenlerimiz, kurumsal ihtiyaçlara göre çeşitli çözümler sunmaktadırlar. Müşteri İlişkileri birimimize, 444 06 06 numaralı çağrı merkezimizden ve
musteri.hizmetleri@mngkargo.com.tr email adresimizden ulaşabilirsiniz.

   HIZLI TESLİM STANDARTI
Türkiye’de ilk kez hava kargo taşmacılığını başlatan MNG Kargo, il merkezlerine ve şubelerinin bulunduğu yerleşim birimlerine erken teslimi standart hale getirmiştir. Hava kargo taşımacılığı standartlarına uygun olan tüm kargoları, MNG Kargo kendisine ait 2000 karayolu filosuyla gerçekleştirdiği ortak operasyon sonucu adreslerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

   ADRESTEN ALIM
Kargo veya kargolarınızın adresinizden teslim alınmasını istiyorsanız 444 06 06  telefonu arayarak ya da size en yakın şubemize alım bildirerek gönderinizi yapabilirsiniz.

   ADRESE TESLİM
Adresinizden alınan ya da şubemize teslim ettiğiniz kargolarınız istediğiniz takdirde alıcının adresine teslim edilmektedir. Alıcı adreste bulunamaz ise üzerinde ilgili şube ve yetkili kişi adının bulunduğu ihbar notu bırakılır. Varış şubesinden 3 gün içerisinde alınmayan kargolar, çıkış şubesine geri gönderilir.

   ŞUBEDEN TESLİM
Alıcı Haberli olarakta bilenen bu hizmetimizde, kargonuzun alıcı tarafından ona en yakın şubemizden teslim alınmasını istiyorsanız şubeden teslim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kargonuzun MNG Kargo şubesinden teslim alınmasını istiyorsanız alıcıya şubemizin adı, adresi ve telefonunu bildirmeniz gerekmektedir.

   TELEFON İHBARLI
Şubemize teslim ettiğiniz ya da adresinizden alınan kargonuz, varış şubesine ulaştığında gelip teslim alması için alıcıya telefon ile bilgi verilmesini istiyorsanız telefon ihbarlı teslim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

   MOBİL HİZMET
650'yi aşkın şubemizin bulunduğu yerleşim birimleri dışında kalan 1100 yerleşim birimine de haftanın belirli günlerinde kargolarınız alıcılarına teslim edilir.

   NÖBETÇİ ŞUBE
MNG Kargo kargolarınızın teslim alma sürelerini uzattı. Nöbetçi şubelerimiz kargolarınızı teslim almak için saat 20:30’a kadar açık. Detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

    ÇAĞRI MERKEZİ
Uzman kadromuzdan oluşan Çağrı Merkezi departmanımız talep, şikayet ve önerileriniz için hafta içi 08:30 - 19:30, cumartesi 8:30 -17:00 saatleri arasında sizlere hizmet vermektedir.

   KIBRIS GÖNDERİSİ
Kıbrıs'a gönderiniz varsa 444 06 06 nolu çağrı merkezimize telefon açmanız, ya da size en yakın şubemize uğramanız yeterli. Gönderi şekli, zamanı ve ücreti için görüştüğünüz MNG Kargo yetkilisi size ayrıntılı bilgi verecektir.

 

M.Kodu:
Şifre:
HABERLER

MNG Kargo’dan çağ değiştiren bir ilk daha: TAM! Teknolojik Aktarma Merkezleri…
Bu eşsiz hizmet Türkiye’de sadece MNG Kargo’da
!


MNG Kargo Genel Müdürü Sn. Aslan KUT,  TV8 Ana haber bülteninde, Van Acil Yardım Kampanyası kapsamında kurumsal olarak sürdürülen yardım çalışmalarını değerlendirdi ve“Kargo Poşetleri Kutuya, Çocuklar Okula” sosyal sorumluluk projemizin Bitlis’den sonra ikinci okulunun Van-Erciş’de yapılacağının müjdesini kamuoyu ile paylaştı.


MNG Kargo’nun yeni acentelik sistemi ile sermaye koymadan kar ortağı olmak elinizde!
Başvurularınız için lütfen buraya tıklayıp “Acentelik başvuru formunu” doldurunuz...


Müşteri Memnuniyetinde MNG Kargo yine lider!

81 ilde 10 bin 812 müşteri görüşmesi ile bilgisayar destekli telefon anketi (CATI) yapılarak hazırlanan Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) çalışmasında kargo sektöründe MNG Kargo,müşteri memnuniyetinde lider kuruluş olarak belirlendi.


MNG Kargo, FedEx Express, CarrefourSa Marmara Forum işbirliği

Alışverişte ve kargo hizmetinde bambaşka bir deneyim!


MNG Kargo’dan hızlı ticaret; Mal Bedeli Tahsilatlı Gönderi hizmeti

MNG Kargo ürünleri sadece kargo ile ulaştırmakla kalmıyor, teslimat sırasında ürün bedelini de tahsil ederek, fırmaların hesabına yatırıyor...


iPhone'dan sonra MNG Kargo şubeniz şimdi de iPad'de...


MNG Kargo, bir ilke imza attı; plastik poşetler eğitim yuvasına dönüştü...


MNG Kargo’ya “2010 AB Kalite Ödülü”


MNG Kargo Yine Altın Markatıkla tıkla tıkla tıkla
MNG Kargo 2011 Her hakkı saklıdır

      Görsel Materyaller
      Basın İlanları
      Reklam Flimleri
      Basın Bülteni
      Referanslarımız
      Tanıtım Filmi
      MNG Box
İnsan Kaynakları
      MNG'li Olmak
      Eğitim ve Kariyer
      İş Olanakları
      İletişim
            Bölge Müdürlükleri
            Mobil Erişim Noktaları